Kirjuta meile kiirelt oma soovist

[contact-form-7 404 "Not Found"]

OTSI KODULEHELT

Sisesta oma otsingusõna otsinguvälja
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

Paketid

Leia endale sobivaim elektripakett

Kas eelistad kindlat kuutasu, madalaimat hinda või otsid hoopis loodussäästlikku lahendust? Leia oma pere jaoks sobivaim elektripakett ja sõlmi leping siin!

Sõlmi leping mugavalt e-teeninduses!

SISENE E-TEENINDUSSEALEXELA ELEKTER

ALEXELA KODUPAKETT ELEKTER

Börsihind +
marginaal 0 senti/kWh

Kuutasu 1,90 €

FIKSEERITUD HIND

Päevahind 6,97 senti/kWh
Ööhind 5,89 senti/kWh

Ühetariifne: 6,63 senti/kWh 

BLUEBÖRS

Börsihind +
marginaal 0,10 senti/kWh

Kuutasu 0,43 €

BÖRSIHIND

Börsihind +
marginaal 0,36 senti/kWh

KINDLUSTUSEGA BÖRSIHIND

Börsihind +
marginaal 0,36 senti/kWh

Kindlustuse hind + 0,24 senti/kWh

 

ALEXELA ELEKTER

ELEKTRILEVI
VÕRGUARVE

ALEXELA KODUPAKETT ELEKTER

Börsihind +
marginaal 0 senti/kWh

Kuutasu 1,99 €

FIKSEERITUD HIND

Päevahind 6,97 senti/kWh
Ööhind 5,89 senti/kWh

Kuutasu 1,99 €

Ühetariifne: 6,63 senti/kWh

Kuutasu 1,99 €

BLUEBÖRS

Börsihind +
marginaal 0,10 senti/kWh

Kuutasu 1,00 €

BÖRSIHIND

Börsihind +
marginaal 0,46 senti/kWh

Alexela kodupakett

Alexela kodupakett on mugav lahendus, mis katab kogu Sinu pere energiavajaduse ühendades mugavalt elektri- ja maagaasipakkumise täiendavate eelistega Alexela tanklates ja koostööpartnerite juures.

NB! Juhul, kui sul juba on Alexela Sooduskaart ja kehtiv gaasi või elektrileping, siis tuleb sul soodustuse saamiseks tellida uus Alexela Kodupaketi Sooduskaart.

 • Kütus -3,4 eurosenti liitri kohta (bensiini, diisli ja LPG autogaasi tankimisel)
 • Eksklusiivselt laia kaitsega kodukindlustuse sõlmimise võimalus Compensaga
 • G4S koduvalve soodustingimustel*
 • Balloonigaas Alexela tanklates -10%
 • Alexela Kodupaketi elektri marginaal NULL**
 • Alexela Kodupaketi maagaasi marginaal NULL**
 • Kohv Alexela tanklapoodides -15%
 • Haagise rent Alexela tanklas -5%
 • Autokaubad Alexela tanklas -3%
 • JAZZ PESULATES 5% soodustus kõikidele teenustele ja kaupadele (v.a. Kadaka Jazz, Laagri Jazz, Smuuli Jazz, Sõle Jazz pesulates)
 • Automaailma kauplustes kõik kaubad -5%
 • Tiki haagiste ostul esindusest allahindlus kuni 5%
 • Alexela 3m kastihaagis “Medium” ostul soodushind -15% tavahinnast
 • Ühisarve võimalus Eesti Keskkonnateenustega

* Kui hakkad ka Compensa kodukindlustuse kliendiks.
** Lisandub kuutasu. 

Alexela kliendina on nüüd võimalik tankida ka Lätis ja Leedus, kus Sooduskaardiga rakendub kütusele soodustus 2,4 senti liitrilt:

 • Läti Virši-A – tankimisvõimalus 52 mehitatud tanklas. Sooduskaart ei tööta neljas automaattanklas: Tiraine, Mukusala, Uriekste, Koknese;
 • Läti Lukoil – tankimisvõimalus 70 tanklas. Sooduskaart töötavad nii mehitatud kui ka automaattanklates;
 • Leedu Viada ja Lukoil – tankimisvõimalus kokku 122 tanklas (2018. aasta jooksul muutuvad kõik Lukoilid Viadaks). Sooduskaart kehtibkõikides Viada ja Lukoili mehitatud ja automaattanklates.

Alexela Kodupaketi soodustuste saamiseks peab Sul olema kehtiv elektri- või maagaasi leping Alexela Energiaga.

 

Telli Alexela Kodukaart kõrval oleva nupu kaudu või pöördu Alexela klienditeeninduse poole telefonil 629 0000, e-postil alexela@alexela.ee

Alexela Energia eratarbija üldtingimused Kehtivad alates 16.08.2018. Alexela Energia eratarbija üldtingimused, al. 01.07.2017. Lae alla siit
Alexela Energia Teenused eratarbija üldtingimused Kehtivad alates 16.08.2018
Lae alla PDF  

Alexela Energia Teenused eratarbija üldtingimused, al. 01.05.2017. Lae alla siit

Alexela Energia äritarbija üldtingimused

Kehtivad alates 16.08.2018.

Lae alla PDF

Alexela Energia äritarbija üldtingimused, al. 01.09.2017. Lae alla siit

Alexela Energia hinnakiri

Kehtivad alates 15.10.2016.

Lae alla pdf

Lisateenused

Ühesuurused kuumaksed tagavad sama suurusega elektriarve nii suvel kui ka talvel. Peame kalendrikuude lõikes arvestust Sinu ühesuuruste makstavate kuumakste ja tegelike kuukulude erinevuse osas.

Kui oled valinud börsihinnaga elektri, kuumakse arvutuse aluseks eelmise 12 kuu keskmise börsihinna Nord Pooli EE (Eesti) piirkonnas, mille juurde arvestame ka Sinu personaalse tarbimisprofiili. Nende abil leiame kaalutud keskmise börsihinna. Selle hinnale liidame käibemaksu ja müügimarginaali ning korrutame Sinu tarbimisprognoosi andmetega, mille saame Eleringist. Fikseeritud hinna puhul võtame aluseks hinna, mille lepingu kokku oleme leppinud. Korrutame Selle Sinu tarbimisprognoosi andmetega, mille saame Eleringist.

Kui Sinu makstav summa on suurem, kui tegelik kulu, siis arvestame laekumisi hinnaperioodi järgmiste kuude ettemaksu ehk pluss-saldona. Kui Sinu tegelik kulu on suurem summast, mida kalendrikuus tasud, siis arvestame tekkinud vahet tasandusjäägi ehk miinus-saldona. Liidame kalendrikuu pluss-saldole või miinus-saldole eelmiste kuude pluss-saldod või miinus-saldod. Tulemuseks saame makstud elektrienergia ja prognoositud kulude erinevuse koondkokkuvõtte.

Kui Sul on miinus-saldo ja peaksid lõpetama meiega lepingu hinnaperioodi keskel või selle lõppedes, kuulub vastav summa tasumisele. Kui on pluss-saldo, siis tagastame selle summa Sulle lepingu lõpetamisel. Seda tingimusel, et tegemist on hinnaperioodi lõppemisega. Nii kulu kui ettemaksu saab edasi kanda hinnaperioodile, kui meiega lepingut jätkad.

Kui jooksva arvestuse pidamisel näeme, et Sinu prognoositud kulu ja tegeliku kulu erinevus muutub suuremaks kui 20%, on meil õigus ümber arvestada Sinu prognoositud kulu. Sellest tulenevalt muutub ühesuuruse kuumakse summa väiksemaks või suuremaks. 

Pakume kõigile Alexela Energia klientidele võimalust koos elektriarve tasumisega annetada puudust kannatavatele lastele. 

Aitan Lapsi on üks suurem heategevuskampaania Eestis. Kogu annetatud raha läheb Eestis elavatele lastele teatri, kunsti ja kirjandusega seotud elamuste pakkumiseks.

Lisa annetus e-teeninduses või võta selleks ühendust klienditeenindusega. 

Elektripakett kliendile, kes pooldab börsielektrit, aga soovib ennast kaitsta ootamatute hinnatõusude vastu.

Börsihind

Arveldusperioodi kestel tarbitud elektrienergia eest arveldatakse tunnipõhiselt Nordpool elektribörsi EE (Eesti) piirkonna (www.nordpoolgroup.com) tunnihindade alusel, millele lisandub hinnamarginaal. Tarbimise mõõtmise ja arvestamise eest vastutab võrguettevõtja.

Börsihinna kindlustus

Kui kalendrikuu keskmine NordpoolSpot börsihind EE (Eesti) piirkonnas ületab 5.50 s (käibemaksuta) siis tasume ületatud hinnavahe vastavalt perioodis tarbitud elektrienergia kogusele. Hüvitis= (NPS kuu keskmine börsihind- 5.50 s ) x kuu tarbimine.

Koostöö Lyonessiga

Kui oled Lyonessi klient ja omad nende kliendikaarti, siis sõlmides meiega elektrilepingu arvestab Lyoness Sulle boonuspunkte ning maksab Cashbacki. Lyoness paketiga elektrilepingu saad sõlmida Lyonessi kodulehel.

Tähtis teada! Lyonessi-poolsete hüvede arvestamise ja väljamaksmise eelduseks on igakuine elektriarvete tähtaegne tasumine.