Kirjuta meile kiirelt oma soovist

[contact-form-7 404 "Not Found"]

OTSI KODULEHELT

Sisesta oma otsingusõna otsinguvälja
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

Uudised


Alexela Energia elektripakettidega on võimalik tellida ka kodukindlustus

Alexela Energia alustas koostööd Compensa Kindlustusega – edaspidi on oma elektripaketile võimalik liita ka kodukindlustus, millega on näiteks elektrihäiretest tingitud kodukahjud madalama omavastutusega.

Alexela Group juhatuse esimehe Andreas Laane sõnul on elektriturg täna seisus, kus vaid läbi lisateenuste pakkumise saab kliendisuhet hoida. „Alexela Energia oli esimene, kes asus koduklientidele vahendama ka maagaasi ning nüüd siseneme kodukindlustuse turule,“ viitas Andreas Laane. Tema sõnul ei ole Alexela Energia ainult elektrimüüja, vaid kindluse tagaja. „Tagame selle, et kodu on soe, tuba valge ning nüüdsest ka kindluse, et midagi ei juhtu,“ lubas Andreas Laane.

Compensa kodukindlustus Alexela klientidele on paindlik ja lisahüvedega, näiteks on elektrihäiretest tingitud kahjud madalama omavastutusega. Muuhulgas sisaldab kodukindlustus ka tasuta 24h koduabi teenust võimalike probleemide korral (veetorude leke, tormikahjud, ukselukk ei tööta jms.) ja õnnetusjuhtumikindlustust kogu perele.

Viimaste uuringute põhjal on oma kodud kindlustanud vaid pooled Eesti leibkonnad ning peamiseid põhjuseid on kaks: teadmatus ehk ei julgeta küsida ja kindlustusmakse suurus. Alexela Energia elektripakettidega algavad kuupõhised kindlustusmaksed juba 3,5 eurost.

Tagasi