Kirjuta meile kiirelt oma soovist

OTSI KODULEHELT

Sisesta oma otsingusõna otsinguvälja
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

Balloonigaas

Vali kvaliteetne balloonigaas!

Alexela kvaliteetne balloonigaas sobib igat tüüpi gaasigrillile ja -pliidile.

Balloonigaasi on tänu kaasaegsele tehnoloogiale lihtne kasutada, selle kvaliteet kontrollitud ja korrektsel käitlemisel ohud minimeeritud. Tutvu tootevalikuga siin.

TUTVU TOODETEGA 

Alexela Kodupaketi kaardiga on balloonigaas Alexela tanklatest ostes 10% soodsam. Vaata lähemalt siit ja telli kaart telefonil 640 8088 või e-postil energia@alexela.ee.

Balloonigaas köögis

Koduses majapidamises töötavad vedelgaasil mitmed majapidamisseadmed, näiteks pliidid, grillid, külmkapid, radiaatorid ja valgustid. Vedelgaasiseadmete abil võib valmistada toitu, kütta õhku ja vett, toitu külmkapis säilitada ning käivitada valgusteid ja kiirguskütjaid nii haagissuvilates kui ka jahtides.

Alexela Energia pöörab majapidamistes kasutatavate seadmete ohutusele suurt tähelepanu. Käsitsedes balloonigaase ja gaasiseadmeid nõuetekohaselt, on õnnetuste tekkimise võimalus minimaalne. Kõik Alexela Energia balloonigaasid läbivad kahekordse kvaliteedikontrolli ja ballooni ventiil on turvalisuse tagamiseks varustatud kaitsekorgiga, mille külge on paigaldatud regulaatori tihend. Kvaliteedi tagab uudne termokahanev kileplomm, mis paigaldatakse ballooni ventiilile.

Köökides kehtivad karmid hügieeninõuded – nõutavat puhtust aitavad hoida ka vedelgaasiseadmed, sest vedelgaas põleb puhtalt, ei erita tahma ega mürgiseid lendaineid. Tähtis on kasutatava gaasi puhtus ja kvaliteet. Alexela Energia pakub oma tarbijale kvaliteetseimat balloonigaasi Eestis. Tänu kaasaegsele balloonide villimise tehnoloogiale saame garanteerida gaasi täpse koguse balloonis.

Tarbijate köögid ja tarbimisharjumused on erinevad ning seepärast pakub Alexela Energia erinevas taaras vedelgaasi, et igaüks leiaks valikust kaalult ja mõõdult enda vajadusteks sobiva ballooni. Tutvu tootevalikuga siin.

Balloonigaas tööstuses

Vedelgaasi on võimalik kasutada energiaallikana peaaegu kõigis tööstusharudes. Paljude eelistega alternatiivenergia kasutamiseks vajalikud seadmed ja tehnoloogia on töökindlad ja võimaldavad ettevõttel keskenduda tootmisprotsessile. Alexela Energia kvaliteetne vedelgaas tagab tööstusettevõtete energiasüsteemide töökindluse.

Ettevõtluses kasutatakse vedelgaasi kolmel erineval eesmärgil: tehnoloogilises protsessis, toodangu algmaterjalina ja ruumide kütmiseks. Balloonigaasi kasutatakse näiteks erinevate tootmistegevuste ja protsesside käivitamiseks, mille käigus on vaja toodet mehaaniliselt või termiliselt töödelda. Kõige olulisem on protsessi kontrollitavus ja kvaliteetne lõpptulemus, mis saavutatakse vaid efektiivset energialahendust kasutades. Tutvu tootevalikuga siin.

Kvaliteet ja kasutusmugavus

Alexela Energia balloonigaaside valikus on peamiselt  5-, 10-, 11- ja 17-kilogrammised balloonid, kuid mõeldes eriolukordadele ja professionaalidele, oleme välja töötanud ka erimõõdus tooted. Kilod tähendavad balloonis sisalduva vedelgaasi kogust. Väiksemaid balloone saab kasutada reisil või matkal. Suuremaid balloone kasutatakse enamasti statsionaarsetes seadmetes ja tööstuses.

Alexela Energia balloonigaaside täpne tootmisprotsess tagab kõrge kvaliteedi. Balloonis sisalduva gaasi kogust on võimalik hõlpsasti kontrollida: selleks tuleb balloon kaaluda ja tulemusest lahutada balloonile märgitud balloonikesta kaal.

Kaasaegsed lisaseadmed teevad balloonigaasi kasutamise lihtsaks. Gaasirõhu vähendamiseks ja ballooni ühendamiseks voolikuga kasutatakse kiirühendus- või keermega regulaatorit, mis on saadaval müügipunktides koos balloonidega.

Tutvu tootevalikuga siin.

Leiame koos Sulle sobivaima balloonigaasilahenduse!
 
 
Võta ühendust: 

Innar Lätti
müügijuht
5304 1601
innar.latti@alexela.ee

 

Küsi pakkumist: