Kirjuta meile kiirelt oma soovist

OTSI KODULEHELT

Sisesta oma otsingusõna otsinguvälja
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

Kasulik teada

Pakume fikseeritud hinnaga ja börsihinnal põhinevat kodupaketti. Vaata täpsemalt siit. 

Maagaasi näit tuleb edastada oma võrguettevõttele. Võrguettevõte edastab andmed ühtsesse andmelattu ja sealt saame meie kõik vajalikud tarbimisandmed maagaasi arve koostamiseks.

Kui oled Gaasienergia või Adven Eesti võrguteenuse tarbija, siis saad  teatada gaasiarvesti näidu Alexela Energia kodulehel. 

Esitame Sulle arve arveldusperioodile järgneval kalendrikuul. Palun anna meile e-posti või telefoni teel hiljemalt tarbimisele järgeva kuu 10. kuupäevaks teada, kui ei ole arvet kätte saanud. Vastasel juhul eeldame, et oled arve kätte saanud. 

Kui arve suurus jääb alla 2 euro, siis me arvet ei väljasta ning lisame summa järgmise kuu kohta esitatavale arvele.

Esitame arve e-posti või posti teel tasuta. Arve on tasuta kättesaadav ka meie interneti iseteeninduskeskkonnas (e-teeninduses). 

Sinu poolt valitud arve edastamise ja/ või arvest teatamise viis nimetatakse lepingus. 

Esitame Sulle arve lepingus kokku lepitud tarbimiskohtades tarbitud maagaasi eest.

Kui oled Gaasienergia või Adven Eesti võrguteenuse tarbija, siis esitame Sulle võrguteenuse ja maagaasi eest ühise arve. 

Jah, maagaasi ja elektri eest on Sul võimalik saada ühine arve. 

Kui oled valinud elektripaketi koos Elektrilevi võrguteenuse arvega, siis see võimalus Sul puudub. 

Arvet saab tasuda internetipangas ja pangakontoris, sõlmides e-arve püsimakse lepingu (kui arve edastamise viisiks on e-arve) või tavalise pangaülekandega. 

Kui oled Swedbanki klient, siis saad e-arve püsimakse lepingu sõlmida meie kaudu. Selleks helista meie klienditeenindusse telefonil 640 8088 (tööpäeviti kell 9.00-17.00) või kirjuta energia@alexela.ee

Kui tellid e-arve ja sõlmid e-arve püsimakse lepingu, teeb pank Sulle saadetud e-arve põhjal vajaliku ülekande automaatselt Sinu eest. Pead vaid jälgima, et arvelduskontol oleks õigel ajal olemas vajalik summa ja kuulimiit oleks piisav. 

E-arve püsimakse lepingut saab sõlmida internetipangas või pangakontoris kohapeal (võta kaasa Alexela Energia leping või arve või kirjuta üles viitenumber). Kui oled Swedbanki klient, saad sõlmida e-arve püsimakse lepingu meie kaudu. Selleks helista meie klienditeenindusse telefonil 640 8088 (tööpäeviti kell 9.00-17.00) või kirjuta energia@alexela.ee

Kui arve on jäänud maksmata, saadame meeldetuletuse. Kui arve on endiselt maksmata, hakkame arvestama viivist 0,15% päevas tähtajaks tasumata summalt ja tuletame veel kord meelde, et arve on tasumata. Kui kahe kuu arved on jäänud tasumata ja tähtaeg on möödunud, saadame lepingu lõpetamise teate ja sellele mitte reageerimisel lõpetame lepingu. 

Kui Sul on tekkinud võlg, tasu see esimesel võimalusel või anna meile teada, millal saad selle tasuda. Küsimuste korral võta ühendust klienditeenindusega telefonil 640 8088 (tööpäeviti kell 9.00-17.00) või kirjuta energia@alexela.ee

Alexelasse kuuluvad ettevõtted austavad andmesubjektide õigust privaatsusele ning nende isikuandmete kaitsele. Isikuandmete töötlemise põhimõtetes selgitame, mida me teeme, et Teie isikuandmed oleksid kaitstud, kuidas me Teie isikuandmeid töötleme, millised on Teie õigused ja kuidas on võimalik neid õigusi teostada.

Alexela kontserni, sh Alexela Energia ASi privaatsuspoliitikaga saate tutvuda siin.