Kirjuta meile kiirelt oma soovist

OTSI KODULEHELT

Sisesta oma otsingusõna otsinguvälja
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

Võrguteenus

Gaasienergia ja Adven Eesti klientide gaasiarvesti näidu teatamine ja arveldus

1. maist 2018 on Gaasienergia AS-i ja Adven Eesti AS-i võrguteenuse klientidel võimalik teatada gaasiarvesti näidud meie kodulehel.

Gaasiarvesti näidu palume teatada iga kalendrikuu lõpu seisuga järgmise kuu kolme esimese päeva jooksul. 

Saada näit siit:


Kui näitu ei ole arvete koostamise hetkeks edastatud, arvutame prognoosnäidu ning koostame prognoosarve. Prognoosnäidu arvutamise peamiseks aluseks on tarbimiskoha varasem gaasitarbimine. Palume arvestada, et prognoosnäit erineb sageli reaalsest tarbimisest.

1. maist 2018 esitab Alexela Energia ka Adven Eesti maagaasi võrguteenuse arveid, esimene võrguteenuse arve Alexela Energia poolt esitatakse selle aasta maikuu tarbimise eest juunikuu alguses. Alexela maagaasi klientidele esitame tarbitud maagaasi ja võrguteenuse eest ühise arve, millel tuuakse eraldi välja Adveni võrguteenuse komponendid ja maksumused. Arvete tasumise tähtaeg on tarbimisele järgneva kuu 14. kuupäev ning tähtajaks tasumata arvete viivisemaäär 0,15 % päevas. Arvete tasumine toimub edaspidi Alexela Energia pangakontodele ning  arvete mugavaks tasumiseks soovitame tellida e-arved. Klientide varasemalt kehtivad e-arve püsimakse lepingud vormistatakse koostöös pankadega ümber automaatselt.

Lisaküsimustega seoses näitude teatamisega ja arveldustega võtke meiega julgelt ühendust. 

Üldteenuse hind

Klientidel, kellel puudub kehtiv maagaasi müügileping, rakendatakse üldteenuse hinda. Üldteenuse hind on 1. maist 2018 0,370 EUR/m³ käibemaksuta ehk 0,444 EUR/m³ käibemaksuga. 

Tüüptingimused

Alexela Energia kodutarbija tüüptingimused

Kehtivad alates 15.10.2016.

Laadi alla PDF 

 

Muude küsimuste puhul vaata siia. 

Alexela Energia vabatarbija tüüptingimused

Kehtivad alates 15.10.2016.

Laadi alla PDF