Kirjuta meile kiirelt oma soovist

OTSI KODULEHELT

Sisesta oma otsingusõna otsinguvälja
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

LNG&CNG lahendused

Lisaks maagaasi müügile läbi gaasivõrkude pakub Alexela Energia uudse lähenemisena ka gaasi torutrassist sõltumatult ehk veeldatud maagaasi (LNG) kujul.

Veeldatud maagaas kui küte

Alexela Energia pakub LNG-l baseeruvaid energialahendusi ettevõtetele, mille asukohas puudub maagaasi torustik. LNG sobib alternatiiviks traditsioonilistele vedel- ja tahkekütustele, omades mitmeid tehnoloogilisi eeliseid.

LNG transpordisektoris

Alexela Energia pakub LNG-l baseeruvaid mobiilseid ja statsionaarseid tankimislahendusi transpordivahenditele, nii veeldatud kujul (LNG) kui surugaasina (CNG).

Pilootprojekt Võru linnas

Alexela grupp on aastaid panustanud keskkonnasõbraliku autopargi kujunemisse Eestis, pakkudes keskkonnasõbralikku kütust LPG autogaasi näol. Nüüd oleme asunud panustama ka CNG (tulevikus ka biometaani) müügivõrgu loomisele, muutmaks Eesti transpordisektorit veelgi keskkonnasõbralikumaks ning ökonoomsemaks.

2017. aasta alguses avas Alexela Võru tanklas LNG baasil töötava CNG-tankla, mis on esimene omasuguste seas Baltikumis. Tankla ehitust finantseeris enam kui saja tuhande euroga Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfond ja Euroopa Ühendamise Rahastu. 

Rohkem infot projektist leiab siit.