Kirjuta meile kiirelt oma soovist

OTSI KODULEHELT

Sisesta oma otsingusõna otsinguvälja
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

Pakkumised

Nüüdsest kannab Tallinna Kontserdimaja Alexela Kontserdimaja nime

Kõik kliendid, kes perioodil 12.-16.04 sooritavad ostu Alexela kliendikaardiga või on Alexela maagaasi või elektri lepingulised kliendid, osalevad loosis, kus võib võita pileteid Alexela Kontserdimajas toimuvatele kultuurisündmustele. Iga toote või teenuse tarbimine annab ühe hääle.
Võitjatega võetakse ühendust ning nimed tehakse teatavaks veebilehtedel alexelaoil.ee ja alexelaenergia.ee .

Loosi läheb pileteid kahele sündmusele:

5.05 kell 19:00 ja 6.05 kell 16:00 – Hüljatud muusikal.
Vanemuise teater koostöös Cameron MacKintoshiga esitleb uut lavaversiooni Boublil´ ja Schönbergi muusikalist.
Loosime mõlema kuupäeva etendusele välja 10 piletit kahele.

5.05 kell 19:00 toimuvale muusikalile Hüljatud, on piletid kahele võitnud:
Aime Lips, Rünno Pulk, Nadezda Rohumäe, Ardo Truumees, Janek Läll, Mait Maasik, Kristiina Tramberg, Ain Valdmaa, Kuido Nõmmeots ja Jaana Nirk

06.05 kell 16:00 toimuvale muusikalile Hüljatud, on piletid kahele võitnud:
Reet Tsilmer, Urmo Heinam, Laura Hirvoja, Ülo Kahu, Sander Retel, Jaan Puks, Kaja Mäeumbaed, Andres Voll, Ingemar Liidemaa ja Mati Ringas

Palju õnne võitjatele!

14.05 kell 19:00 – Paul McCartney ja The Beatlesi looming.

Paul McCartney ja The Beatlesi kuulsat loomingut oma tuntud headuses esitavad Eesti tippmuusikud Stig Rästa, Ivo Linna, Silver Laas, Emili Jürgens ja Oliver Kuusik.
Loosime välja 25 piletit kahele.

14.05 kell 19:00 – Paul McCartney ja The Beatlesi loomingut saavad kaaslasega nautima minna:
Taavi Merisoo, Giina Lissmann, Jaan Luht, Kairit Pajusalu, Agu Sinivee, Leonid Taratun, Kristi Veskimäe, Andri Nõgols, Ene Kuntu, Triin Niit, Ene Egi, Teele Deklau, Sirje Kuusik, Tannar Talusaar, Tanel Meringo, Kevin Udso,
Ilmar Tops, Ene Baar, Enno Täht, Hannes Köösel, Ronald Kumpel, Kairi Kotkas, Kreete Johani, Ülle Rebane ja Kädi Avik 

Palju õnne võitjatele!

Lisaks on kõigile Alexela klientidele 14. mai Paul McCartney ja The Beatlesi loominguga kontserdile piletid soodsamad 30%. Sooduskood piletite ostmiseks Piletilevist on: ALEXELA.

Tere tulemast Alexela Kontserdimajja!

 • Alexela klientidele Compensa kodukindlustus


  Alexela Energia ja Compensa Kindlustus alustasid koostööd, et pakkuda klientidele veelgi mugavamalt koduga seotud lahendusi ühest kohast. Nüüdsest on võimalik sõlmida elektrilepingule lisaks Compensa kodukindlustus. LOE EDASI

  Compensa kodukindlustus Alexela klientidele on paindlik ja lisahüvedega, näiteks on elektrihäiretest tingitud kahjud madalama omavastutusega. Muuhulgas sisaldab kodukindlustus ka mugavat tasuta 24h koduabi teenust võimalike tekkivate probleemide korral (veetorude leke, tormikahjude tekkimine, ukselukk ei tööta, jmt). Kodukindlustuse paketiga saadavate kaitsete ülevaade on leitav siit.

  Kodukindlustusega saab kindlustada nii hoonet kui ka korterit ning sinna juurde kuuluvat kodust vara. Oluline on kaaluda ka vastutuskindlustuse vajadust, sest nii naabritele ja kolmandatele isikutele tekitatud kahjud on ootamatud ning selle eest on võimalik end kindlustusega kaitsta.

  Kodukindlustus on vajalik mitte pangale vaid Sinule ja Sinu perekonnaliikmetele. Viimaste uuringute põhjal on oma kodud kindlustanud vaid pooled Eesti leibkonnad ning peamiseid põhjuseid on kaks: teadmatus ehk ei julgeta küsida ja kindlustusmakse suurus.

  Compensa Kindlustus julgustab kliente küsima, uurima ja võrdlema ning asjatundlikud kindlustusnõustajad on lahkesti valmis selgitama. Samuti ei tasu kinni olla müüdis – kindlustus on kallis. Koostöös Alexelaga pakume soodsaid kuupõhiseid kindlustusmakseid alates 3,5 eurot kuus.

  Personaalse pakkumise jaoks  või lisainfo saamiseks pöördu alexela@alexela.ee

 • G4S


  Kas Sinu kodu on juba valvatud? Kindlusta oma kodu Alexela kodupaketi kliendina ja teeme Sulle koostöös G4S-iga suurepärase koduvalve pakkumise! Kui Sinu kodu ei ole veel valvatud, siis pakkumise saamiseks võta ühendust energia@alexela.ee.

  Koostööpartnerid
  Aasta Kultuurisõber on tiitel, millega kultuuriminister tunnustab pikaajaliselt Eesti kultuuri toetanud ettevõtteid. Kultuuriministeeriumi sõnul antakse tiitlid ettevõtetele, kelle panus on erakordne.